Katrin Roose Psühholoogiline nõustamine TARTUS

Paariteraapia, suhteteraapia

Paarinõustamine - kellele, miks ning kuidas?

Paarinõustamise abil saab suurendada teineteisemõistmist, võimet mõista ennast ja aktsepteerida kaaslast. Peamine fookus on omavahelisel suhtlusviisil. Koos psühholoogiga paarisuhet lähemalt uurides kasvab partnerite arusaam sellest, millised on osapoolte vajadused ja soovid. Paarinõustamise toel paraneb probleemide lahendamise oskus, oskus teist kuulata ning ka turvalisemalt tülitseda. Seansi kestvus on 90 minutit.

Perenõustamise abil suureneb pereliikmete rahulolu ja lähedus ning paraneb kogu perekonna toimimine. Perenõustamisest on abi, kui esinevad suhtlemisprobleemid vanemate kui laste vahel, kui lapsel esineb käitumisprobleeme.

Peamised probleemid, millega inimesed paari- või perenõustamisele pöörduvad:

  • paarisuhteprobleemid
  • sagedased tülid ja arusaamatused
  • rahulolematus paarisuhtega
  • laste käitumisprobleemid
  • laste käitumuslikud eripärad
  • keerulised suhted vanematega.
Broneeri kohtumine

Katrin Roose

Psühholoog ja nõustaja

Helista

Psühholoogi vastuvõtule oled oodatud pöörduma, kui soovid saada kuulatud, mõistetud, aktsepteeritud. Kui soovid luua muutust enda elus, aga ei tea, kuidas muutuse loomisega peale hakata või on sinu elus toimunud või toimumas midagi, mis olulisel määral mõjutab su toimetulekut ning heaolu.

Toetavas ja mõistvas keskkonnas saad oma mõtteid turvaliselt jagada ning üheskoos püüame leida parimaid lahendusi edasiminekuks.